Kingston IronKey Kasa Gizliliği 80 Harici SSD 2022 ‘ASTORS’ Ödülleri Kazananı

Bellek ürünleri ve teknoloji çözümlerinde dünya lideri olan Kingston Technology Company, Inc .' in Flash bellek iştiraki Kingston Digital, Inc., 2022 ‘Astors' Homeland Security Awards Programında üç Platin ödül aldığını duyurdu. Şirketin veri koruması için işletim sisteminden bağımsız donanımsal şifreli ve dokunmatik ekrana sahip olan harici SSD'si Kingston® IronKey™ Vault Privacy 80ES (VP80ES), Silahlı Kuvvetler ve Devlet için En İyi Şifreleme Çözümü, En İyi Veri Depolama Güvenliği Çözümü ve En İyi Güvenli Veri Depolaması ödüllerini kazandı.

Yedinci yılını dolduran American Security Today'in Yıllık ‘Astors’ Ödülleri, ABD'nin seçkin İç Güvenlik Ödülleri Programı hükümetler ve satıcılara yönelik seçkin çözümleri onurlandırmaya devam ederken, çeşitli devlet, iç güvenlik işletmeleri ve kamu güvenliği dikey pazarlarında son kullanıcılara gelişmiş değer, fayda ve zeka sağlayan satıcı çözümleri sunuyor.

“Astors ’adaylıkları, teknik yenilikleri, birlikte çalışabilirlikleri, sektöre ve kendi kategorilerine olan etkileri, diğer endüstri teknolojileriyle ilişkilendirilebilirlikleri ve endüstri dışındaki uygulama fizibiliteleri açısından değerlendiriliyor” diyor AST'nin Yayın Direktörü Tammy Waitt.

Kingston Şifreli Ürünler İşletme Müdürü Rich Kanadjian, "Bir kez daha bir Kingston IronKey cihazının; sezgisel renkli dokunmatik ekrana sahip ilk donanımsal şifreli harici SSD'miz olan VP80ES’in American Security Today'den Platin ödüller alması bizi heyecanlandırdı. Çalışma ortamları değişmeye devam ettikçe, şirketleri ve gizli kişisel verileri ihlallerden, hırsızlıklardan ve kayıplardan koruma ihtiyacı da artmaya devam ediyor. IronKey ürün serimizin, depolama ürünü güvenliğinde sınıfının en iyisi olduğunun teyidinden onur duyuyoruz." dedi.

IronKey VP80ES'i kullanmak, bir akıllı telefonun kilidini açtıktan sonra sürükle ve bırak tipinde dosya aktarımları yapmak kadar kolay. XTS - AES 256 - bit şifrelemeli FIPS 197 sertifikasına sahip olan VP80ES, kullanıcı dostu özelliğiyle verileri koruyor. Askeri düzeydeki güvenlik önlemleri, önemli şirket bilgilerini güvence altına almak için internet ve Bulut hizmetlerini kullanmak yerine fiziksel bir disk kullanmayı öncelik haline getiriyor. Bu ürün, dijital olarak imzalanmış ürün yazılımı ile Kaba Kuvvet (Brute Force) saldırılarına ve BadUSB'ye karşı koruma sağlamak için ideal bir seçenek sunuyor. VP80ES, Yöneticinin sayısal PIN veya Parola modları arasında seçim yapmasına, Yapılandırılabilir Parola Kuralları ayarlamasına veya önemli dosyaların maksimum korunmasını sağlamak için maksimum sayıda paylaşılan parola denemesi, minimum parola uzunluğu, alfanümerik parola kuralları, otomatik zaman aşımı, rastgele dokunmatik ekran düzeni ve Güvenli Silme gibi genişletilmiş güvenlik seçeneklerini etkinleştirmesine izin veren Çok Parolalı (Yönetici/Kullanıcı) Seçenek gibi ek özellikler sunuyor.

Güvenlik söz konusu olduğunda, verilerinizin kolay bir hedef olmasına izin vermeyin. Ödüllü IronKey VP80ES, 480 GB, 960 GB ve 1920 GB kapasitelerinde sunuluyor ve sınırlı üç yıllık garanti, ücretsiz teknik destek ve efsanevi Kingston güvenilirliği ile destekleniyor. Daha fazla bilgi için http://www.kingston.com/ironkey adresini ziyaret edebilirsiniz.Haber ve Duyurulara Dön