Kingston FURY DDR4 UDIMM Bellekler Yeni Görünümüyle Dikkat Çekecek

Kingston Fury
 • Kingston FURY Renegade DDR4 RGB ve Non-RGB
 • Kingston FURY Beast DDR4 RGB
 • Intel® XMP için Optimize Edildi, AMD Ryzen™ için Hazır
Bellek ürünleri ve teknoloji çözümlerinde dünya lideri Kingston Technology Company, Inc.’in yüksek performans birimi olan Kingston FURY, Kingston FURY™ Renegade DDR4 belleklerin güncellenmiş yeni görünümünü duyurdu.

Kingston FURY Renegade DDR4, 5333MT/s1'ye kadar inanılmaz hızlar sunarak performans arayışındaki kullanıcılar için en iyi seçimi sunuyor. Cesur iki tonlu siyah ısı dağıtıcılar, yalnızca sistem kurulumunuzun görünümünü güzelleştirmekle kalmayıp aynı zamanda iş yaparken veya oyun oynarken ısıyı yöneterek en iyi performansı sağlamak için iki işlevi birden üstleniyor. Ekstra heyecan arayanlar için Kingston FURY Renegade DDR4 RGB2, Kingston FURY'nin patentli Infrared Sync Technology™ ile kilit altında tutulan dinamik RGB aydınlatma efektleri oluşturmak için 10 LED ile aydınlatılan şık çift tonlu siyah ısı dağıtıcıya sahip. Bellek görünüşünün ötesinde işlevselliğinden de ödün vermiyor. 4600MT/sn'ye kadar hıza ulaşarak kullanıcıların oyunda kare hızlarını artırmasına, iş akışlarını geliştirmesine ve oyun stillerini anında düzenlemesine olanak tanıyor.

Kingston FURY Renegade DDR4, yakın zamanda yeniden tasarlanan ve her türden sistemin stilini ve performansını bir üst çıtaya taşıyan Kingston FURY Beast DDR4 RGB'nin yolundan gidiyor. Bellek 3733MT/sn'ye varan etkileyici performansını şık, siyah ısı dağıtıcısıyla ve çarpıcı RGB aydınlatmasıyla tamamlıyor. Üst düzeyde performans için Intel® XMP Sertifikalı, XMP-Hazır ve AMD Ryzen™ için Hazır profiller arasından seçim yapabilir ya da ihtiyacınız olan hız artışını elde etmek için 2666MT/sn'de Plug N Play3 otomatik hız aşırtmayı tercih edebilirsiniz.

Kingston DRAM İş Birimi Müdürü Kristy Ernt, şunları söylüyor: "Kullanıcılarımıza sistemlerini kendilerine özgü hale getirmeleri için daha fazla seçenek sunmaya devam ederken, ısı dağıtıcılarımızın görünümünü güncelledik ve RGB modüllere daha fazla LED ekledik. Kingston FURY marka kimliği göz önünde bulundurularak özel olarak tasarlanmış ısı dağıtıcılara sahip bu yeni modüllerimizi kullanıcılara sunmaktan mutluluk duyuyoruz."

Kingston FURY Renegade DDR4 bellekler, 8GB-32GB kapasiteli tek modüller halinde ve 16GB-256GB kapasitelerde 2, 4 ve 8'li kitler halinde sunuluyor. Kingston FURY Renegade DDR4 RGB ve Kingston FURY Beast DDR4 RGB, Kingston FURY CTRL RGB aracıyla 18 dahili RGB aydınlatma efektinden birini seçip özelleştirme yoluyla daha da kişiselleştirilebiliyor. Kingston FURY Renegade DDR4 ve Kingston FURY Beast DDR4 serileri, AMD Ryzen ve Intel® XMP Sertifikalı ya da XMP Ready için hazır olarak sunuluyor. Böylece AMD ve Intel'in en yeni yonga setleri için optimize edilmiş profillerle kullanıma hazır hale getirilebiliyor. %100 hız testinden geçen bellekler efsanevi Kingston güvenilirliğiyle destekleniyor.

Kingston FURY Renegade DDR4 RGB Spesifikasyonları ve Özellikleri:
 • Çarpıcı RGB Stili: Akıcı, çarpıcı RGB aydınlatma efektleriyle iş istasyonunuza hayat verin.
 • Patentli Kingston FURY™ Infrared Sync Teknolojisi™: Kingston FURY'nin Infrared Sync Teknolojisi sayesinde RGB aydınlatmalarınızın senkronizasyonunu sağlayabilirsiniz.
 • Güçlü alüminyum ısı dağıtıcı, pürüzsüz RGB efektleri: Çift tonlu siyah alüminyum ısı dağıtıcı ve siyah PCB, donanımınızın iyi çalışmasını ve iyi görünmesini sağlamak için çarpıcı RGB efektlerini vurgular.
 • Intel XMP Sertifikalı veya Hazır profiller: Intel Extreme Memory Profile teknolojisi, kolayca hız aşırtmayı mümkün kılar. Hız aşırtmanın avantajlarından yararlanmak için BIOS'unuzda yerleşik olan veya elle ayarlanmış profillerden birini seçmeniz yeterlidir.
 • AMD Ryzen™ için hazır: Ryzen için hazır olan, AMD tabanlı sisteminize sorunsuz bir şekilde entegre olacak belleklere sahip olun.
 • Kapasiteler:
  • Tekli – 8GB, 16GB, 32GB
  • İkili Kit –16GB, 32GB, 64GB
  • Dörtlü Kit – 32GB, 64GB, 128GB
  • Sekizli Kit – 256GB
 • Hızlar: 3200MT/s, 3600MT/s, 4000MT/s, 4266MT/s, 4600MT/s
 • Gecikme: CL16, CL18, CL19
 • Voltaj: 1.35V, 1.4V, 1.5V
 • Çalışma Sıcaklığı: 0°C - 70°C
 • Boyutlar: 133.35mm x 45.76mm x 8.29mm

Kingston FURY Renegade DDR4 Spesifikasyonları ve Özellikleri:
 • Yüksek hızlar ve düşük gecikme süreleriyle olağanüstü performans: Kingston FURY Renegade DDR4, AMD ya da Intel tabanlı sisteminizin oyunlar, video düzenleme ve yayıncılıkta gücünü göstermesine yardımcı olmak için hızlı CL16-CL20 zamanlamaları ile eşleştirilmiş, 5333MT/sn'ye varan hızlarda talepleri karşılamak için en iyi seçimdir.
 • Intel XMP Sertifikalı ya da Hazır: Intel Extreme Memory Profile teknolojisi, kolayca hız aşırtmayı mümkün kılar. BIOS'unuzda yerleşik veya elle ayarlanmış profillerden birini seçerek bellek zamanlamalarını kendiniz manuel olarak ayarlamak zorunda kalmadan, hız aşırtmanın avantajlarından yararlanın.
 • AMD Ryzen için hazır: Ryzen için hazır olan ve AMD tabanlı sisteminizle sorunsuz bir şekilde entegre olabilen belleklere sahip olun. Sistem yapılandırmanız için güvenilir, uyumlu bir performans artışı sağlayın.
 • Yoğun çift tonlu siyah alüminyum ısı dağıtıcı: Çift tonlu siyah alüminyum ısı dağıtıcı ve siyah PCB, donanımınızın iyi çalışmasını ve iyi görünmesini sağlar.
 • Kapasiteler:
  • Tekli – 8GB, 16GB, 32GB
  • İkili Kit –16GB, 32GB, 64GB
  • Dörtlü Kit – 32GB, 64GB, 128GB
  • Sekizli Kit – 256GB
 • Hızlar: 3200MT/s, 3600MT/s, 4000MT/s, 4266MT/s, 4600MT/s, 4800MT/s, 5333MT/s
 • Gecikme: CL16, CL18, CL19, CL20
 • Voltaj: 1.35V, 1.4V, 1.5V, 1.6V
 • Çalışma Sıcaklığı: 0°C - 85°C
 • Boyutlar: 133.35mm x 41.98mm x 8.29mm

* Saniye başına megatransfer hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinin - MT/s, saniye başına megatransferi (milyon transfer) ifade eder ve bilgi işlemde DDR (Çift Veri Hızı) SDRAM belleğin etkin veri hızını temsil eder. Bir DDR SDRAM bellek modülü, verileri her saat döngüsünün (1 Hz) iniş ve çıkışında aktarır.
Örn: DDR4-3200 (PC4-3200)
Saat Hızı: 1600MHz
Veri Hızı: 3200MT/s
Bant Genişliği: 25.600 MB/s (25,6 GB/s)

Bu sayfada listelenen hız aşırtma modüllerinin özellikleri AMD veya Intel sistem donanımınızın kapasitesinin ötesinde olabilir. Bu modüllerin amaçlandığı gibi çalışmasını sağlamak için tüm sistem bileşenlerinin (örn. CPU, anakart, PSU) dikkatli bir şekilde seçilmesi gerekir. Bu kitler, XMP-Profil 1 için listelenen hızda çalışmak üzere fabrikada kapsamlı bir şekilde test edilmiş ve doğrulanmıştır. Ayrıca yedek olarak daha düşük saat hızında ikinci bir XMP profili dahil edilmiştir. Böylece sisteminiz en yüksek hızlı XMP profilini kaldıramasa bile yine de mükemmel performans elde edebilirsiniz.

1Intel XMP sertifikasyonunu gerçekleştirmek için kullanılan Kingston FURY™ işlemcileri ve anakartları bu sayfada bulabilirsiniz:
http://www.intel.com/content/www/us/en/gaming/extreme-memory-profile-xmp.html. Bu, sistem yapılandırmanız için uyumluluk garantisi sunmaz. Tüm sistemlerle uyumluluğu garanti edemeyiz. Bu modüller, riski size ait olmak üzere kurulmalı ve kullanılmalıdır.
Yalnızca belirli AMD ve Intel tabanlı anakartlar DDR4-4000 ve üzeri hızlara ulaşabilir. Anakart üreticisinin web sitesinde ve/veya Intel XMP onaylı listede Renegade yüksek hız desteğini doğrulamak için anakart Nitelikli Satıcı Listelerini (QVL) kontrol edin. Yüksek hızlı bellek kararlılığı için birinci sınıf sistem soğutması (CPU ve kasa) gereklidir. Intel platformlarında X veya K serisi işlemciler kullanmanız önerilir.
2Aydınlatma, Kingston FURY CTRL yazılımı ya da anakart RGB kontrol yazılımı yardımıyla özelleştirilebilir. Üçüncü parti yazılımlar aracılığıyla RGB özelleştirme desteği değişebilir.
3FURY Tak Çalıştır (PnP) bellek, DDR4 sistemlerde üreticinin sistem BIOS'u tarafından izin verilen hıza kadar çalışacaktır. PnP, sistem bellek hızını üreticinin BIOS'unun izin verdiğinden daha hızlı artıramaz. FURY Tak Çalıştır DDR4 ürünleri XMP 2.0 özelliklerini destekler. Böylece dahili XMP profili etkinleştirilerek hız aşırtma gerçekleştirilebilir.Haber ve Duyurulara Dön