Kurumsal Bilgiler

Hakkımızda
Sayfa - Hakkımızda
PM Teknoloji Bilgisayar Tic. Ltd. Şti., 2015 yılı Mart ayında Ankara'da kurulmuştur. Kuruluş itibari ile yeni olan PM Teknoloji kurucuları, IT sektöründe pek çok görevlerde 15 yılı aşkın süredir çalışmakta olan ve kendini bu sektöre adamış kişilerden oluşmaktadır.

Firmamız, Kingston marka Sunucu Belekleri, Notebook/Masaüstü belekleri, Solid State Disk (SSD)'ler, USB bellek ürünleri ile HP Sunucu/İş istasyonları konusunda hem tedarik hem de teknik destek ve kurulum hizmetleri vermektedir. Geniş ürün yelpazesi ile genel/yerel ağlar, yapısal kablolama, bilgi güvenliği ve sanallaştırma konularında anahtar teslimi çözümler üreten, donanım/yazılım ürünleri pazarlayan ve danışmanlık, teknik destek hizmetleri sunan bir uzmanlık ve hizmet kuruluşu haline gelmiştir. Şirketimiz, müşterilerinin çıkarını her şeyin önünde tutmakta, müşterilerimize en iyiyi, en yeniyi, en uygun koşullarla vermeyi amaçlamakta ve onların teknolojik gelişmelerden sürekli olarak haberdar edilmelerini sağlamaktadır.

PM Teknoloji, dünyada alanının en değerli markalarının Türkiye'deki tüm pazarlama, satış, kanal geliştirme ve satış sonrası destek faaliyetlerini yönetmektedir. Kurumsal alanda iş ortakları kanalıyla eğitim, medya, sağlık, mimarlık, kamu gibi birçok segmentte, son kullanıcı pazarında ise etkin erişim sağladığı perakende kanalıyla tüketicilere ürünlerini ulaştıran PM Teknoloji, hem farklı sektörlerin dijital çağa ayak uydurmasına, hem de standart bir bireyin teknolojiyle yaşam kalitesini artırabilmesine destek oluyor.